Pracownik biurowy w sklepie medycznym w Myszkowie

Pracownik biurowy Siloe

Firma poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik biurowy w sklepie medycznym.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne doradzanie klientom w doborze i zakupie produktów medycznych i pomocniczych, towarów refundowanych oraz w pełni odpłatnych
  • doradzanie klientom w doborze sprzętu rehabilitacyjnego do wypożyczenia
  • wystawianie dokumentów handlowych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością sklepu medycznego, rozliczenia NFZ
  • koordynacja, zarządzanie i organizacja codziennej pracy biura
  • stały kontakt telefoniczny z klientem
  • zapewnienie dostępności towarów
  • uczestniczenie w budowaniu wizerunku firmy.

Wymagania:

  • konieczne: Wykształcenie średnie lub wyższe (wykształcenie kierunkowe: fizjoterapeuta, farmaceuta, pielęgniarstwo, inżynier biomedyczny).
  • miła aparycja.
  • wysoka kultura obsługi klienta
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • doskonała organizacja własnej pracy (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą)
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • sumienność, staranność i dokładność
  • łatwość komunikacji
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętność odnajdywania się w różnych sytuacjach.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz
  • stabilną pracę w miłej atmosferze
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę.